Britop / Praca / Manager d/s Rozwoju Eksportu

Manager d/s Rozwoju Eksportu

Zadania:
- kreowanie i realizacja strategii rozwoju sprzedaży eksportowej w bezpośrednich kontaktach z klientami zagranicznymi;
- intensywny rozwój sprzedaży oraz rozwój sieci dystrybucji na rynkach zagranicznych;
- działania promocyjne i marketingowe;

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (w uzasadnionych dużym doświadczeniem i potwierdzonymi sukcesami przypadkach akceptujemy wykształcenie średnie) - bardzo dobra znajomość języka angielskiego (również biznesowego), znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
- znajomość funkcjonowania zasad dystrybucji na rynkach zagranicznych - Europy Zachodniej i Wschodniej; - doświadczenie pracy z handlowymi podmiotami zagranicznymi; - znajomość procedur, obiegu dokumentów w sprzedaży eksportowej - uczciwość, skuteczność, dobra organizacja, świadomość kosztów, dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych; - wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i menadżerskie, umiejętności interpersonalne, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, wysoka kultura osobista;

Oferujemy:
- zatrudnienie w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole - w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej; - możliwość rozwoju i samorealizacji; - dużą samodzielność w wykonywaniu działań przy realizacji wyznaczonych celów; - narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód służbowy;

Oferty (CV, list motywacyjny wraz ze zdjęciem) prosimy wysyłać na adres kadry@britop.pl